Cesta krásy 

Vlasová mezoterapie

Léčba vypadávání vlasů

Aplikovaná léčivá látka na bázi kyseliny hyalurovoné obohacená o kmenové buňky, živiny, vitamíny a minerály proniká k vlasovým kořínkům a stimuluje růst nových vlasů. Výsledkem je hustší, silnější a zdravější vlasový porost.

Podporuje růst vlasů, zabraňuje nadměrnému padání vlasů, vyživuje a revitalizuje střední vrstvu kůže hlavy a vlasové folikuly, zlepšuje prokrvení vlasové pokožky a postupně dodá vlasům sílu, pevnost a lesk.

K dosažení požadovaného účinku budete potřebovat několik aplikací. Na základě zkušeností je třeba aplikaci podstoupit 3x až 15x. Nejprve budete dostávat injekce každých 7 až 10 dní. Pokud se vaše pokožka začne zlepšovat, ošetření se bude provádět jednou za dva týdny nebo jednou za měsíc

Délka léčby závisí na jednotlivci, ale v průměru budete terapii potřebovat přibližně jednou týdně po dobu čtyř měsíců. Léčba obvykle zahrnuje osm sezení, každý týden půl hodiny. Při této léčbě musí být pacienttrpělivý a vyrovnaný, protože viditelné výsledky jsou pozorovány až po pátém sezení. Samozřejmě, jakmile Vaše tělo začne reagovat na léčbu, doba a frekvence léčby se sníží.

Jak probíhá zotavení po vlasové mezoterapii?

Vířivky, sauny a masáže se nedoporučují po dobu 48 hodin po ošetření. Po dobu 48 hodin po injekci se také vyvarujte jakémukoliv namáhavému cvičení a všemu, co by způsobilo pocení nebo zvýšení srdeční frekvence. Růst nových vlasů zaznamenáte během 3 až 4 měsíců po terapii.

Je potřeba absolvovat několik aplikací.

Po 4 až 6 hodinách léčby si můžete vlasy umýt.

Komplikace nebo možné vedlejší účinky

Po zákroku může mít pacient citlivou pokožku hlavy v místě ošetřované oblasti. Dvě nebo čtyři hodiny po aplikaci můžete pociťovat mírnou bolest, kterou lze zastavit perorálními analgetiky. Pro většinu pacientů je však zákrok bezbolestný. Mezoterapie může také způsobit akutní komplikace, jako jsou abscesy pokožky hlavy. U některých lidí se mohou také objevit modřiny, otoky, bolesti hlavy a svědění.

Ceník

Název
Popis
Cena
1 sezení

1 x (40-60 min) 

1 690 Kč

4 sezení

4 x (40-60 min)  

4 990 Kč

8 sezení

8 x (40-60 min)   

8 990 Kč