Cesta krásy 

Mezoterapie

a

Hydrolifting

Vitamínová bomba pro Vaši pleť - ošetření je účinnější než klasická kosmetická ošetření a je možné ji provádět klasicky 1x za měsíc.

Mezoterapie je speciální ošetření, které je účinnější než klasické kosmetické ošetření, je vhodné pro omlazení, ochablou pokožku, odstranění vrásek, akné nebo hyperpigmentaci, které se provádí malými mikro jehličkami. Pro daný problém používáme příslušný mezokoktejl s účinnými látkami. Díky mezoterapii se účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a dlouhodobě hydratují a vyživují pokožku zevnitř. S věkem pokožka přirozeně stárne a ztrácí svá kolagenová a elastinová vlákna. Kůže tak povadá, ztenčuje se a objevují se na ní vrásky. Ošetřením mezoterapií získá vaše pokožka potřebnou dávku kyseliny hyaluronové, vitamínů, minerálů, peptidů a dalších potřebných látek ke svému zpevnění. Tento vitaminový a hydratační koktejl ve vaší pleti znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a tvář tak viditelně omládne.

S věkem pokožka přirozeně stárne a ztrácí svoje kolagenová a elastinová vlákna. Kůže tak povadá, ztenčuje se a objevují se na ní vrásky. Metodou ošetření mezoterapie získá vaše pokožka příslušnou dávku kyseliny hyaluronové, vitaminů, minerálů, peptidů a dalších potřebných látek ke svému zpevnění. Tento vitaminový a hydratační koktejl ve vaší pleti znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a tvář tak viditelně omládne.​

Hydrolifting

Varianta ošetření, kdy účinná látka kyseliny hyaluronové proniká přímo do střední vrstvy pokožky. Jedná se o intenzivní hydrataci pleti. Zvýšením hydratace pokožky si pleť dlouhodobě udrží svoji elasticitu a současně se podpoří regenerace kožních buněk a mikrocirkulace v pokožce. Jedná se o unikátní kombinaci dvou typů čisté kyseliny hyaluronové.​

Zajišťuje velmi přirozené výsledky a kombinuje hlavní benefity výplňových materiálů a mezoterapie. Je ideální pro ty, kteří touží po přirozeném omlazujícím efektu a odmítají klasické výplně z obav z nepřirozeného vzhledu, ale i pro klientky, které již výplně mají a chtějí vypadat svěže.

Ošetření je minimálně invazivní a není potřeba žádná rekonvalescence.

Pro které klientky je toto ošetření vhodné? 

Pro všechny dámy i pány, kteří touží o přirozeném omlazení a zlepšení kvality pokožky. Pro mladší zeny je, vypnutí a prevence vzniku vrásek, hloubková hydratace a dokáže i vyhladit drobné jizvičky po akné. Zralejší klienti pak ocení i obnovení hutnosti pokožky a stimulaci vlastní tvorby kolagenu a elastinu.  

Postup ošetření při Mezoterapii: nejprve danou oblast znecitlivíme krémem s anestetikem. Ten necháváme působit přibližně 30 minut. Poté do kůže aplikujeme účinnou látku pomocí dermapenu, která může být navíc obohacena také o vitamíny, minerály, antioxidanty a nukleové kyseliny. Tyto látky pomáhají umocnit výsledný efekt.

Doba ošetření je: 60 minut. Nejlepších výsledků se dosáhne při pravidelném ošetření po 4-6 týdnech.

​Mezoterapie trvá podle rozsahu ošetřované plochy 40-60 minut.

​Ošetření je téměř bezbolestné. Po ošetření se může objevit drobné začervenání, které by mělo zmizet maximálně do druhého dne.

​Bezprostředně po ošetření také nedoporučujeme pobyt na přímém slunci a po zbytek dne je potřeba se vyvarovat jakémukoliv nanášení make-upu či pudru na pleť.

Indikace:

⁃ povadlá pleť

⁃ dehydratovaná pleť

⁃ vrásky

⁃ estetické defekty (akné, strie, jizvy)

⁃ prevence poškození pleti

⁃ alopecie (vypadávání vlasů)

⁃ celulitida

- hyperpigmentace pleti (pigmentové skvrny)

- kuperóza a rosacea


Kontraindikace

⁃ méně než 18 let

⁃ kojení, těhotenství

⁃ diabetes

⁃ srdečně-cévní choroby

⁃ poruchy srážlivosti krve

⁃ kožní onemocnění v místě vpichu

⁃ rakovina

⁃ poruchy imunitního systému

Doporučení pro pacienty: 48 hodin před ošetřením neužívat léky na ředění krve.


Ceník

Název
Popis
Cena

Obličej invazivně

1 x 60 minut 

1 990 Kč

Vybělení pleti invazivně

1 x 60 minut   

1 990 Kč

Oční okolí invazivně

1 x 60 minut   

890 Kč 

Obličej + krk a dekolt invazivně

1 x 90 minut  

3 000 Kč

Mezoterapie přístrojová  obličej

1 x 60 minut  

1 090 Kč 

Mezoterapi přístrojová obličej, krk a dekolt

1 x 90 minut   

1 690 Kč

Mezoterapi přístrojová oční okolí

1 x 30 minut  

890 Kč