Cesta krásy 

Novinka na českém trhu

BIO LIFTING a OMLAZENÍ

kyselinou L-polymléčnou – korekce obličeje

Aplikace kyseliny L-polymléčné je absolutní novinkou na českém trhu. Je to 2-fázové ošetření.

Výsledek: Masivní a dlouhotrvající vlastní stimulace tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové – výsledek přetrvá až 2 roky. Pleť je vypnutá, rozjasněná, bez vrásek, docílíme výrazného zmenšení pórů, má významný efekt na post akné, lifting krku a drenáž zadržovaných tekutin v obličeji i těle. Drenáž pleti a zad - rozproudění nedostatečně funkčního lymfatického systému, odstranění otoků, před ošetřením zlepšuje imunitu pleti a především odstraňuje otoky na těle a kolem očí, v obličeji, zlepšuje kvalitu cév a kapilár= je to tzv. endoekologie vnitřního prostředí, Tím dojde k výraznému zlepšení kvality pokožky, odstranění stresu z obličeje a celkovému liftingovému efektu.

Ošetření je absolutně bezpečné, minimální bolestivost, po ošetření po dobu max. 24 hodin se objeví mírný otok – jako po cvičení lehká bolestivot na pohmat, pocit pnutí v obličeji, který přetrvává max. 2 dny. Kyselina L- polymléčná je bidodegradabilní, netvoří žádné fibrózy.

Cena 11 100 Kč/1 ošetření, je nutné po 1 měsíci opakovat, po té zaručujeme přetrvávající výsledek po dobu až 2 let.


ELIXÍR NA BOLEST ZAD - speciální koktejl přírodních látek, který významně pomáhá na uvolnění blokace různých částí zad, krční páteře atd. Aplikace se provádí přímo do místa blokace nebo bolesti. Možno provádět 1xza 14 dní až do vymizení problémů.

Cena 2300 Kč za 10 ml použité látky