Cesta krásy 

Aplikace kyseliny hyaluronové

do 5 bodů

Jedná se o aplikaci, která je určená k celkovému zlepšení stavu pleti. SKIN BOOSTER – zvyšuje hydrataci a spouští vlastní tvorbu colagenu a elastinu a tím přispívá k celkovému zlepšení pleti.

Pro omlazení a zlepšení stavu pleti stačí 5 vpichů na každé straně obličeje.

Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která na sebe váže vodu a tím zvyšuje hydrataci pleti. Čím více je zasíťovaná, tím větší množství vody na sebe naváže.


Výhody

- bezpečná metoda hydratace a omlazení pleti

- výživa kožních buněk

- nastartování procesu tvorby vlastního kolagenu a elastinu

- zlepšení kvality pleti

- dodává pleti velmi přirozený a rozzářený vzhled


Před aplikací nedoporučuji užívat léky s kyselinou acetylsalicylovou (Acylpirin, Ibuprofen, Aspirin atd.). Léky na ředění krve je potřeba vysadit 1 týden před ošetřením. V den ošetření nedoporučuji pít kávu a alkoholické nápoje, které rozšiřují cévy a tím značně prodlouží a zpomalí proces hojení.


K aplikaci používám jen velmi tenké jehly. A tím, že aplikuji pouze do 5 bodů na každé straně obličeje, není třeba použití anestezice. Samozřejmě, pokud máte z ošetření obavy, ráda Vám aplikuji anestetickým krém. Celé ošetření, včetně působení anestetika netrvá déle než 30-60 minut.

Doporučuji ošetření rozdělit na 2 sezení. Ideálně v rozmezí 3-4 týdnů k dosažení nejlepšího výsledku. Následně je dobré proceduru opakovat po 6-12 měsících pro udržení žádoucího efektu.

Ošetření není vhodné:

- těhotné a kojící ženy

- při akutním onemocnění

- v případě zánětu v ošetřovaném místě

  • Ceník

Název
Popis
Cena
1. balíček
  1. ošetření   

3 900 Kč

2. balíček

2. ošetření  

7 000 Kč